צילום מוצר, רפרודוקציות ציור image

צילום מוצרים לאתרי אינטרנט, רשתות חברתיות וכן צילום רפרודוקציות


הקמתם עסק – כל הכבוד! על שיווק חשבתם? בטוח שכן. מחשבה על מיקום בעמוד הראשון בכל רשת חברתית כמו פייסבוק, אינסטרגם, גוגל ועוד רשתות חברתיות הוא חשוב מאוד ולכן רק בידול המוצר שלכם, ישיג את המטרה!
אז איך בעצם ניתן לייחד את העסק שלכם?! צילום מוצר מקצועי המותאם באופן בלעדי לכם ולמוצרים שלכם.

כעוסקים בתחום האוכל, קונדיטוריה, תכשיטים ועוד...אין לי ספק שהתוצרים שלכם ניפלאים ומיוחדים, אך על מנת לגרום ללקוח הפוטנציאלי להתלהב וליצור קשר, יש צורך ב: צילום מוצר מקצועי ויחודי שיביא פרנסה.

מהו תהליך העבודה?
שלב ראשון: שיחה ב- 4 עיניים, שבו תחשפו אותי לאני מאמין שלכם ולמוצרים עליהם אתם עמלים רבות. נשוחח על תהליכי העבודה, החומרים מהם אתם יוצרים, הרעיונות בבסיס היצירה ומה הביא אתכם לעסוק בתחום. היכרות אישית ומעמיקה תבוא לידי ביטוי בצילום המוצר ובכך תגדיל רווחים.
שלב שני: אתם כשותפים מלאים לתהליך הצילום- הכנת סקיצות לכל המוצרים לפני תהליך הצילום בסטודיו. שלב שבו אתם כלקוחות תדעו מראש איך הצילומים יראו.
שלב שלישי: אישור העבודות והתחלת הצילום – כאשר כל תמונה הינה אחת יחידה ומיוחדת שאין שניה לה. שלכם ורק שלכם.
**הערה – כלל הקבצים מוכנים לדפוס באיכות גבוהה מאוד ובגודל מיטבי.

איך הכל התחיל?
יום אחד חיפשתי לרכוש לבת הזוג שלי טבעת זהב לכובד יום נישואינו. הדרך הטובה ביותר (מבחר ונגישות) הביאו אותי לשוטט באינטרנט גוגל/פייסבוק/אינסטגרם. לצערי כל התמונות בחנויות הוירטואליות נראו אותו הדבר – טבעת זהב על רקע לבן, וכבר לא זכרתי איפה ראיתי מה. מכאן התגבש הרעיון והרצון ליצור לכל בעל עסק, צילומי סטודיו אשר יבדילו אותו מהאחרים, ידגישו את היתרונות במוצרים שלו ויגרמו ללקוחות לזכור אותו, לרצות ולרכוש.

אני צלם מקצועי בעל ותק של שנים רבות בתחום: צילום תכשיטים, צילום צורפות, צילום קונדטוריה, צילום אוכל, צילום רפרודוקציות (צילום ציורים), צילום סטודיו, צילום ארכיאולוגיה ועוד

לפרטים נוספים ומידע על תהליך הצילום או כל שאלה אחרת
גיא גבע: 052-7252899 או במייל: g_soky@yahoo.co.uk
אפשר לדעת עוד עלי בקישור הזה: אודות
  • צילום אוכל, קונדטוריה

  • תכשיטים, צורפות

  • צילומי מחקר לאוניברסיטת תל אביב

  • רפרודוקציות ציורים